Ana sayfa Televizyon Okan Bayülgen… ‘Uykusuzlar Kulübü’ programı tv100’de

Okan Bayülgen… ‘Uykusuzlar Kulübü’ programı tv100’de

16
0

‘Uykusuzlar Kulübü’ programı tv100’de

Ünlü şovmen Okan Bayülgen uzun bir süreden sonra tekrar ekranlara dönüyor. 3N Medya çatısı altında yeni açılan haber kanalı tv 100’ün yayın akışında artık Okan Bayülgen de yer alacak.

Okan Bayülgen, sosyal medya hesabından takipçileri için geri döneceğinin sinyallerini daha önce vermişti. Bu kanalda Show programı hazırlayacak olan Okan Bayülgen, tanıtımın bir bölümünü paylaştı tamamını ise önümüzdeki zaman içerisinde paylaşacağa benziyor.

Okan Bayülgen, sosyal medya hesabından şu sözlerle paylaşımı yaptı; “Yeni, bağımsız bir medya girişimi. Heyecanını yitirmiş televizyonculuğumuza soluk aldıracak bir kanal. tv100. Tanıtım şarkısını Bedük yazdı. Ben çekip montajlıyorum. Tanınan yüzler, yeni yüzler. İyi hissettirecek, iyi olacak. Tanıtımın ucundan biraz sunuyorum.” diyerek tanıtımın bir kısmını paylaştı.

Okan Bayülgen Uykusuzlar Kulübü
Okan Bayülgen Uykusuzlar Kulübü

Okan Bayülgen Geri dönüyor

Okan Bayülgen’in hayranları tarafından merakla beklenen bu program için şimdiden programın adı ve ne zaman başlayacağı ile ilgili araştırmalar yapılıyor.

Tv100 kanalında cumartesi geceleri ekranda olacak olan programın adı başlıkta da belirttiğimiz gibi ‘Uykusuzlar Kulübü’ ve cumartesi geceleri tv100 ekranlarında yer alacak.

Aynı zamanda Okan Bayülgen, cuma akşamları da daha önceden çok sevilen formatı “Muhabbet Kralı” ile de ekranda olacak. Uzman konuklar eşliğinde oluşturulacak olan program daha önce de Kanal D, TV 8 ve Show TV’de ekrana gelmişti.

Okan Bayülgen, daha önce hangi programları sunmuştu; Gece Kuşu, Televizyon Çocuğu, Zaga, Televizyon Makinası, Makina, Disko Kralı, Muhallebi Kralı, Kral Çıplak, Muhabbet Kralı, Medya Kralı, Makine Kafa, Muhallebi Kafa, Çıplak Kafa, Dada Dandinista, Dada gibi programlarında sunuculuğunu yapmıştır.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here