Ana sayfa Film Haberleri Öldürme Arzusu konusu ve oyuncuları Tv’de ilk kez Star Tv’de ekrana gelecek!

Öldürme Arzusu konusu ve oyuncuları Tv’de ilk kez Star Tv’de ekrana gelecek!

14
0

Star TV kanalının pazar günü film serisinde bu hafta, TV’de ilk kez ekrana Öldürme Arzusu filmi geliyor. Yönetmen koltuğunda Eli Roth var, oyuncu kadrosunda ise Bruce Willis, Vincent D’Onofrio, Elisabeth Shue gibi başarılı oyuncuların bulunduğu Aksiyon filmi ABD yapımı bir film.

Öldürme Arzusu filmi konusuna gelecek olursak;

Öldürme Arzusu film konusu
Öldürme Arzusu film konusu

Artık ölüm döşeğinde olan, bıçaklanmış, vurulmuş kişiler ile uğraşan Paul Kersey, başarılı bir travma cerrahıdır. Bu kadar stresli bir işi olmasına rağmen, sevgi dolu bir aile babasıdır. Bir trajedi ile tüm yaşamı bir anda değişen bir kişi olan Paul Kersey, evine yapılan bir saldırı sonucu eşi ölür ve kızı ise yatağa bağımlı hale gelir. İşte bundan sonra olanlar olur ve Paul, mesleğinden gelen yetenek ile tam bir ölüm makinesi haline dönüşür. Artık tüm arzusu ne olursa olsun intikamını alacaktır.

Öldürme Arzusu filmi oyuncuları;

Öldürme Arzusu filmi oyuncuları
Öldürme Arzusu filmi oyuncuları

Bruce Willis Rolü : Paul Kersey, Vincent D’Onofrio Rolü : Frank Kersey, Elisabeth Shue Rolü : Lucy Kersey, Camila Morrone Rolü : Jordan Kersey, Dean Norris Rolü : Detective Rains, Beau Knapp Rolü : Knox Len, Cariou Rolü : Ben, Kimberly Elise Rolü : Detective Jackson tüm detayları ile bu şekilde en önemli oyuncuları ve rolleri haberimizde.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here