Ana sayfa Televizyon Palu ailesi olayı son durum! Kazı yerinde kemik bulundu Meryem Tahnal’a mı...

Palu ailesi olayı son durum! Kazı yerinde kemik bulundu Meryem Tahnal’a mı ait?

12
0

Müge Anlı ile Tatlı Sert programındaki Palu ailesi olayında gelişmeler var. Meryem Tahnal, gömüldüğü yerde yapılan kazı çalışmaları sırasında bir kemik bulundu.

Müge Anlı ekibi olayı sıcak gelişmeleri anlık iletiyor, çok heyecanlı bir bekleyiş var bu Müge Anlı üzerinde de görünüyor. Olay yerinde bulunan gelişmeleri takip eden ekip bilgileri aktarırken Müge hanım çok heyecanlandı.

Palu ailesi olayı ne? Bir aile var ama ne aile, Tuncer Ustael bu olayın baş aktörü olarak görünüyor. Bu adam neler yapmış neler! Hakkında bir dolu iddia var, işte o iddialardan bazıları şöyle; karısının önünde baldızına tecavüz etmiş, öz çocuğuna ve yeğenine tecavüz, insan dışkısına güya hocalık yaparak ayet bile yazıyor iddiaları akıl almaz iddialar.

İLGİLİ HABER: PALU AİLESİ’NİN GERÇEK YÜZÜ YAVAŞ YAVAŞ ORTAYA ÇIKIYOR

Kazı bölgesinde iş makine’leri çalışırken kemik parçasına rastladı ama kazı devam ediyor çünkü bu kemik parçasının devamı araştırılıyor.

Sabah erken saatlerde kazı çalışmaları, Tuncer Ustael’in böğürtlenlik alan dediği yere kaydırılmasından sonra 4 adet iş makinesi çalışmalarına başlamış ve bir adet kemik parçası buldular.

Bir adet kemik parçası buldular
Bir adet kemik parçası buldular

Bu çalışma yapılan alanın doldurma bir yer olduğu bilgileri veriliyor. Daha derinlere gidildikçe bu kemiğin devamı gelebilir. Bu bulunan kemik parçası olay yeri inceleme ekipleri tarafından incelenecek ve olay yerine ekip bekleniyor.

Kocaeli’de yaşanan bu dehşetli olay tüm son dakika gelişmeleri Müge Anlı ile Tatlı Sert programında anlık takip ediliyor. ATV kanalının sosyal medya hesabı Twitter üzerinden paylaştığı bu twitti inceleyebilirsiniz:

Kazı çalışması yapılan yerde ekip her şeyi çok dikkatli bir biçimde inceliyor, bu bulunan kemik parçasının devamını araştırıyorlar.

Kaynak: Twitter

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here