Ana sayfa Dizi Haberleri Payitaht Abdülhamid bu akşam yok mu? neden yayınlanmadı?

Payitaht Abdülhamid bu akşam yok mu? neden yayınlanmadı?

6
0
Payitaht Abdülhamid bu akşam yok mu
Payitaht Abdülhamid bu akşam yok mu

Payitaht Abdülhamid bu akşam neden yayınlanmadı?

Cuma günleri TRT 1 ekranlarının Akşam yayın akışında yer alan Payitaht Abdülhamid Han dizisi 10 Mayıs 2019 Cuma günü ekrana gelmeyince hayranları ne olduğunu merak ile araştırmaya başlamıştı.

Ancak Payitaht Abdülhamid Han dizisinin yayınlanmamış olmasının nedeni yayın saatinin değişmiş olmasıydı. Dizinin sevenleri bu değişimin neden olduğunu neden yaşandığını anlamadı.

TRT 1 kanalında Ramazan Özel programının yayın akışına girmesinden dolayı dizilerin yayın saati de değişmişti. Cuma akşamları saat sekizde ekrana gelen Payitaht Abdülhamid Han Saat 8.20 alındı.

Ramazan boyunca 19:00 da ekrana gelen Ramazan Sevinci programı saat 20.15 de sona erdiği için dizilerin yayın saatleri 20 dakika ileriye alındı.

Cuma akşamı da aynı bu şekilde televizyonu açarak Payitaht Abdülhamid han dizisini izlemek isteyen hayranları ekranda diziyi göremeyince ne olduğunu anlamak istediler ve Payitaht Abdülhamid bu akşam yokmu?

Payitaht Abdülhamid dizisinin yayın günü mü değişti? gibi soruları sormaya başladıklarından dolayı, kanal tarafından da bir açıklama yapıldı.

Payitaht Abdülhamid bu akşam yok mu?

Payitaht Abdülhamid dizisinin yayın gününde bir değişiklik olmayacak, sadece Ramazan dolayısı ile programın 20 dakika geç başladığını bildirdi.

Payitaht Abdülhamit Han dizisi oyuncusu Bülent İnal’ın sezon finali hakkında gönderdiği mesaj ile 10 Mayıs 2019 cuma akşamı Payitaht Abdülhamid Han dizisi 88 bölümü ile sezon finali yaptı. Sosyal medya hesabından Bülent İnal sezon finali hakkında şu mesajı paylaştı.

” Bu sezonun son sahnelerini çektik. Sizler bir kaç bölüm daha izleyeceksiniz. Seneye yepyeni hikayemizle tekrar buluşacağız. Dizimiz bitmedi önümüzdeki yıl devam ediyoruz. Gösterdiğiniz ilgi ve destek için teşekkür ediyoruz. Görüşmek üzere.’ ifadelerine yer verdi.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here