Ana sayfa Dizi Haberleri Payitaht Abdülhamid dizisinin sezon finali tarihi belli oldu?

Payitaht Abdülhamid dizisinin sezon finali tarihi belli oldu?

3
0

TRT 1 televizyonunda dizilerden konu açıldığında ilk akla gelen, Diriliş Ertuğrul dizisi oluyor. Şimdilerde Diriliş dizisinin acaba final yapacak mı söylentileri konuşulurken, aynı şekilde TRT1 ekranlarının Dirilişten sonra en çok izlenen dizisi olan, genç yaşlı Fark etmeden büyük bir izleyici kitlesine sahip olan Payitaht Abdülhamid Han dizisi.

Bu dizinin Sezon finali ne zaman? sorusu soruluyor. Bir de Pahitat Abdülhamit Han dizisi final mi yapacak yoksa sezon finali mi yapacak? soruları da soruluyor.

Bir hafta önce ekranda olmamasından dolayı hayranları endişeye kapıldılar! 2017 yılında ekrana gelmeye başlayan Pahitat Abdülhamit Han dizisi 3. sezonu ile devam ediyor.

Payitaht Abdülhamit dizisi sezon finali tarihi

En son 83. bölümü ile ekranda olan dizinin, 84. bölüm fragmanı yayınlandı. Hayranları için bu sevindirici bir haber oldu.

Payitaht Abdülhamid Han dizisi yayınlandığı günden beri reytinglerde her zaman yerini korumayı başarmış ve başarısını arttırarak devam ettirmiş bir dizi.

Bu sebepten dolayı final ne zaman yapacak 4. sezon olacak mı soruları da akıllarda yer alıyor, bilgilere göre seyirci kitlesi olarak en üst seviyelere çıtasını çıkartmış olan payitaht Abdülhamid Han dizisi sezon finalini 31 Mayıs 2019 Cuma günü yayınlanacak olan bölümünde sonra yapacak.

Ancak bu final bölümü olmayacak farklı karakterler ve hikayesi ile Pahidat Abdülhamit Han dizisi 4. sezonunda TRT 1 ekranlarında olmaya devam edecek. Bu kadar başarılı bir dizinin bir sezon daha devam etmemesi için hiçbir engel görünmüyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here