HaberGeceHatti.Com

Recep İvedik 6 filmi… İşte ilk fragman yayınlandı

Şahan Gökbakar, en sonunda herkesin merak ile beklediği Recep İvedik 6 filminin fragmanını yayınladı. Bu filmin fragmanını bekleyenler için heyecan yaşandı. Peki, Recep İvedik 6 ne zaman vizyona girecek? İşte Recep İvedik 6 haberleri sitemizde…

Recep İvedik 6 filmi… İşte ilk fragman yayınlandı
07 Ekim 2019 - 19:00

Habergecehatti.com / Film Detay – Recep İvedik filmleri serisi Türk sinemasının seri olarak beyaz perdeye gelen en iyi filmlerinin başında. Şahan Gökbakar bu seri filmlerin yazarlığını ve başrolünü üstleniyor aynı şekilde Recep İvedik 6 filminde de yine Şahan Gökbakar var.

En sonunda uzun süredir bu filmin hayranlarının bekledikleri fragmanı yayınlandı. Peki, Recep İvedik 6 ne zaman vizyona girecek? Recep İvedik 6’da nasıl bir konu işleniyor? İşte Recep İvedik 6 filmi haberleri Habergecehatti.com sitemizde…

Recep İvedik 6 Ne Zaman Vizyona Girecek?

Şahan Gökbakar bu konu hakkında yakın zamanda sosyal medya hesabı üzerinden bilgi vermişti. Recep İvedik 6-8 Kasım 2019 da vizyonda olacak. Çok kısa bir süre kaldığını söyleyebiliriz.

Recep İvedik 6 konusu nasıl?

Recep İvedik 6 da neler olacak hayranları merak ediyorlar. İşte bu konu hakkında da Gökbakar, sosyal medyadan Konya’ya gitmek isterken Kenya’ya giden İvedik’in başına gelenleri anlatacağını paylaşmıştı. Recep İvedik, Kenya çıkarması ile hayranlarını gülme krizine sokmaya hazırlanıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR