Ana sayfa Film Haberleri Roman dünyasına özgü mekanları ile ‘ROM’ filmi çekimleri başladı

Roman dünyasına özgü mekanları ile ‘ROM’ filmi çekimleri başladı

12
0

Oyuncu Kadrosu oldukça geniş olan ‘ROM’ filminde, Ayça Abana, Anıl Çağlar Tel, Aslı Bankoğlu, Levent Aykul, Çetin Yeltekin, Tuncay Gençkalan, Nurhak Mine Söz, Oktay Oy gibi isimler var ve filmin yönetmeni ise Oğuzhan Yıldız. Yönetmen aynı zamanda filmin senaryosunu da kaleme aldı.

Romanların yaşantısını nasıl bir dünyada yaşadıklarını filmin oyuncularından Ali ve Beste müzik sevgilerinin kendilerini bir araya getirdiği bir hikayeyi anlatıyor. Roman kültürünü beyaz perdeye çok değişik bir anlayış ile yansıtacak.

Yurt dışında Türkiye’yi temsil edecek olan filmde, Rom Ali karakterini Anıl Çağlar Tel oynuyor. Hem Roman müziğini ve klasik müziği bir araya getiren ‘ROM ‘ filmi yurt dışı festivallerinden sonra Türkiye’de vizyonda olacak.

ROM Filmi ne anlatıyor nasıl bir hikayesi var

Duygusal bir film olan ‘ROM’ iki gencin hiç bir şekilde gelecek ile alakalı bir beklentilerinin olmaması, ama müzik aşklarının ikisini bir araya getirerek çok duygusal bir serüvene yelken açmalarına neden olur. Roman Genç Ali yani ROM yetimhanede büyümüştür ve oğlunu kaybetmiş ünlü virtüöz Beste’nin anlatıldığı bir hikayedir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here