Haber Gece Hattı

Şahin Tepesinin hikayesi çok akıcı izlerken hiç sıkılmayacaksınız

ATV’nin yeni projesi Şahin Tepesi ilk bölümü ile izleyenleri ekrana bağlamayı başardı detaylar haberimizde…

Şahin Tepesinin hikayesi çok akıcı izlerken hiç sıkılmayacaksınız
Ahmet Suat Yayla( ahmetsuatyayla@habergecehatti.com )
AHMET YAYLA Habergece hatti'nin muhabiridir. Liseden mezun olduktan sonra haber alanında eğitim aldı ve muhabir, yapımcı olarak çalıştı.
23 Kasım 2018 - 23:01

Haber Gece Hattı / ANALİZ

ATV ekranlarında bugün itibarı ile ilk bölümü ekrana gelen Şahin Tepesi dizisi, akıcı hikayesi ile 1. bölümü bitti. Ama hemen bitiminin ardından, Şahin Tepesi dizisi tekrarı başladı ve izleyenler bir kez daha izlemek isteyeceklerdir.

Şimdiye kadar yapılmış bir çok diziyi geride bırakacak bir kaliteye sahip olduğu anlaşılıyor, özellikle çekim kalitesi, jenerik müziği ve hikayesi oyuncu kalitesi birleştiği zaman dizi tam isabet yapıyor.

Bu kadar emek ile yapılan projelere inanıyoruz ki izleyenler hak ettiği değeri verecek ve izleyici oranlarında yerini alacaktır.

Aile ile izlenebilen diziler arasında yerini alacak olan dizide, Zerrin Tekindor ve Ebru Özkan diziye çok büyük değer katıyorlar. Her sahnesi üst seviye güzel geçen diziyi öneriyoruz.

Akıcı ve açık net bir dizi olan Şahin Tepesi, yaptığı bu başlangıç ile reytinglere’de yansır. Kaliteli yabancı diziler gibi hissedebileceğiniz bir dizi.

Zengin oyuncu kadrosu, senaryo gayet başarılı ve iyi bir yönetmen deneyimi ile bu diziyi uzun zaman ekranda tutar diye düşünüyoruz.

Haber gece hattı, Televizyon, dizi film, magazin ve kültür sanat ile ilgili son dakika haber yazıları ile internete yeni bir heyecan kazandıran medya platformu.