Ana sayfa Film Haberleri Şampiyon Filmindeki Atın ismi? Bold Pilot’un oğlu Ganesh mi?

Şampiyon Filmindeki Atın ismi? Bold Pilot’un oğlu Ganesh mi?

4
0

Son yıllarda Türk filmleri içinde en beğenilenlerin arasına girme başarısı gösteren filmlerden bir tanesi olan Şampiyon Bold Pilot izleyenleri sinemada ayakta alkışlatan bir film.

O kadar ki filmde çok dramatik sahneler var, sevgi çok fazla ön plana çıkıyor. İnsanlar arasındaki ilişki ve hayvanlar arasındaki ilişki bu filmde ne kadar çok ön plana çıkıyor izlerseniz göreceksiniz.

Ay Yapım Hürriyet gazetesi yazarı Ayşe Arman’ın bu güzel yazısını Twitter üzerinden hayranları ile paylaştı, işte o paylaşım aşağıda bakınız:

Hürriyet gazetesi yazarı Ayşe Arman verdiği haberinde bu konu ile alakalı tam yerinde Atman Ailesi kadınları ile bir yazı yazdı. Çok beğenerek okuyacağınızı umduğumuz bu yazısında, bizi en çok filmde öne çıkan at ismi ne? Bu sorunun cevabı etkiledi ve size aktarmak istedik. Ayşe Arman’ın yazısının tümünü Hürriyet Ayşe Arman köşesinde bulabilirsiniz.

Bold Pilot’un oğlu Ganesh mi?

Bold Pilot’un oğlu Ganesh mi
Bold Pilot’un oğlu Ganesh mi

Arman, yaptığı bu konuşmalarda bu soruyu da soruyor ve şöyle bir cevap alıyor. Film çekimleri yapılmaya başlanacağı zaman bir at bulmaları gerektiği ama Bold Pilot’a benzeyen bir at olması gerektiği için bu arama titizlik içinde yapılıyor. Cumhurbaşkanlığı Süvari Birliği’ne hediye edilen Bold Pilot’un oğlu Ganesh bir çiftlikte karşılarına çıkıyor. Ama henüz daha Bold Pilot’un oğlu Ganesh olduğunu bilmiyorlar çok benziyor diye bu çiftlikte seçiliyor ama sonra gerçek ortaya çıkıyor. Bu hikaye de ayrı bir film olacak kadar ilginç.

Kaynak: Twitter

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here