Ana sayfa Dizi Haberleri Savaşçı’da şok iki ayrılık birden! Kimler Ayrılıyor?

Savaşçı’da şok iki ayrılık birden! Kimler Ayrılıyor?

58
0
Savaşçı'da şok iki ayrılık birden

3. Sezonu devam eden ve son 2 bölümü kalan Savaşçı’da iki oyuncu ayrılıyor. Peki bu ayrılacak olan oyuncular kimler detaylar haberimizde…

Fox Tv’nin başarılı dizisi 26 Mayıs Pazar günü 76. bölümü ile bu sezonunda sonuna geldi. 4. sezonu ile tekrar ekrana gelecek olan Savaşçı dizisinde iki oyuncunun ayrılacak haberi gündeme geldi.

Gelen bu bilgilere göre, Astsubay Üstçavuş Emre Durmuş karakterini oynayan Uğur Biçer ve Astsubay Kıdemli Başçavuş Bayram Bayat karakterini oynayan Burç Kümbetlioğlu yeni sezonda olmayacak. Bakalım Savaşçı dizisi hayranları bu iki ayrılığı yeni sezonda nasıl değerlendirecek.

Savaşçı 4. sezonda ekranda olacak

FOX Tv kanalında 3 sezondur ekranda olan dizinin kadrosunda Berk Oktay, Murat Serezli, Yıldız Çağrı Atiksoy, Fırat Albayram, Uğur Biçer ve Burç Kümbetlioğlu gibi çok başarılı oyuncuları bir araya getiren Savaşçı’nın kadrosundan, 26 Mayıs Pazar günü yayınlanacak olan 76. bölümü ile iki oyuncunun ayrılacağı haberleri geliyor. 4. sezonda da ekrana gelecek olan dizinin bu oyuncuların ayrılık haberi hayranlarını üzüyor.

Savaşçı dizisi 3. sezon finali ile ayrılacak isimler

Her pazar FOX Tv kanalında hayranlarının karşısına çıkan dizide, Astsubay Üstçavuş Emre Durmuş karakterii oynayan Uğur Biçer ile Astsubay Kıdemli Başçavuş Bayram Bayat’ı oynayan Burç Kümbetlioğlu diziden ayrılıyor. Bu ayrılıkların nedeni olarak senaryo gereği olduğu açıklanıyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here