Ana sayfa Dizi Haberleri Seksenler dizisi devam mı edecek? Seksenler yeniden mi yayınlanacak?

Seksenler dizisi devam mı edecek? Seksenler yeniden mi yayınlanacak?

5
0

Seksenler yeniden mi yayınlanacak?

Türkiye’de 80’li yılların en güzel dönemlerini ekrana getiren, Seksenler dizisi izleyici tarafından çok beğenilmiş dizi yeniden mi yayınlanacak?

2017 yılında izleyenlerine ve hayranlarına final yaparak izleyicileri Çok üzüntü yaşamış ve bu dizinin tekrar Ekrana gelmesini istemişti.

Şimdilerde TRT 1 ve 360 TV kanalında eski bölümleri oldukça yüksek izlenme oranları yakalamasın dan dolayı dizinin senaristi Birol Güven hayranlarını mutlu edecek bir müjde verdi.

Seksenler yeniden yayınlanacak mı? yeni bölümleri çekiliyor mu? İşte merak edilen soruların cevapları haberimizde devam ediyor.

Seksenler dizisi devam mı edecek?

Senarist Birol Güven daha önce de birçok beğenilen yapıma imzasını atmış bir kişi. Ayrılsak da Beraberiz, Aşk Emek İster, 90lar, Kadın İsterse, Keşke hiç büyümeseydik, Sevda’nın bahçesi, Zengin Kız Fakir Oğlan, Çocuklar Duymasın dijital Esaret, Pamuk Prenses, Mandıra Filozofu İstanbul, merdiven Baba, yengen ve Schengen ve Mandıra Filozofu gibi büyük yapımlara imzasını atmış bir Senarist.

Seksenler dizisinin senaristi olan Birol Güven hayranları heyecanlandıran bir açıklamayı sosyal medya hesabından verdi İşte o açıklama; “Bana en çok sorulan soru; Seksenler devam edecek mi? Evet devam edecek inşallah. Ama yeni hikayelerle ve muhteşem oyuncu kadromuzun yanına yeni oyuncu arkadaşlarımızın ilavesiyle. Çok yakında…” diyerek müjdeyi verdi.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here