İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

“Senden Daha Güzel” dizisinin oyuncuları konusu nerede çekildi?

Cemre Baysel ve Burak Çelik, Senden Daha Güzel dizisinde rol aldı. Dizide dermatolog Efsun ve cerrah Emir’in hikayesi anlatılacak. Mütevazı bir hayat süren Efsun’un (Cemre Baysel) hayatı, annesinin onu yıllar önce terk etmesiyle değişecektir. Peki Senden Daha Güzel dizisinin oyuncuları kimler, hangi kanalda?

SENDEN DAHA GÜZEL KONUSU

Dermatolog olarak çalışan Efsun (Cemre Baysel), Gaziantep’in bir köyünde babasıyla birlikte bir çiftlikte huzur içinde yaşamaktadır. Annesi onu ve babasını küçük yaşta terk ederek İstanbul’a yerleşerek Türkiye’nin en ünlü estetik cerrahlarından biri oldu. Efsun, 12 yaşından beri görmediği annesinden beklenmedik bir haber aldı. Annesi hastane yatağında yatıyor ve onu son bir kez görmek istiyor. Şoförünü göndererek Efsun’u İstanbul’a davet eder. Annesini görmek için İstanbul’a gelen Efsun’u büyük bir sürpriz beklemektedir. İstanbul’un en büyük estetik kliniğine sahip olan annesi, Efsun’dan klinikte çalışmasını ister ve onu buna zorlar. Bütün bunlar yetmezmiş gibi, şoför olduğunu düşündüğü Emir (Burak Çelik), aslında annesinin ortağı Kaya Bey’in oğludur. Yakışıklı ve karizmatik bir cerrah olan Emir, Efsun’un kliniği ondan almaya geldiğini düşünür ve Efsun’la kavga etmeye başlar. Ayrıca iki genç şirketin lojmanında da komşular…

SENDEN DAHA GÜZEL DİZİSİ OYUNCULARI

Cemre Baysel ve Burak Çelik’e; Ebru Cündübeyoğlu, Berat Yenilmez, Sevinç Erbulak, Cihan Ercan, Gözde Kaya, Tuğçe Kumral, Anıl Çelik, Merve Şen, Aziz Caner, Bahar Süer, Sena Çakır, Yunus Eski, Ozan Kaya Oktu, Beril Kolcu ve Cem Kurtoğlu.

SENDEN DAHA GÜZEL NEREDE ÇEKİLİYOR?

Bu yaz en favori dizi olarak olan dizinin çekimleri Gaziantep’te başladı ve İstanbul’da devam edecek.

İlk yorum yapan siz olun

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak.