Ana sayfa Film Haberleri Şimşek McQueen Hollywood Stüdyolarında gösterime hazırlanıyor

Şimşek McQueen Hollywood Stüdyolarında gösterime hazırlanıyor

4
0

Yepyeni bir Lightning McQueen deneyimi, 31 Mart’ta Orlando’daki Disney Hollywood Stüdyoları’nda gösterime girecek. İnteraktif şov, Lightning McQueen’in Yarış Akademisi başlıklı interaktif şov, park izleyicilerini yarış kralının kendisi ile sohbet etmeye davet ediyor.

Mevcut Monsters, Inc. gibi Disney World’ün Tomorrowland’sındaki Laugh Floor ve birçok Disney parkında Crush ile konuşun, Lightning McQueen’in Yarış Akademisi, konukların karakterle etkileşime girmesini sağlayacak. Diğer ilgi çekici yerler oyunculara dijital kuklalar tarafından manipüle edilen karakterleri (dijital animasyon figürlerinin gerçek zamanlı olarak manipülasyonu) seslendirdi.

Otomobil filmlerinin diğer otomobilleri – örneğin Mater, Sally ve Cruz Ramirez – gösteri sırasında ekranlarda görünecekken, Yıldırım fiziksel araç şeklinde olacak.

Otomobil temalı bir arazi zaten anaheim’daki California Adventure’da var, burası ile ilgi çekici yerler ve buluşma ve selamlar otomobiller, ama bu Hollywood Studios’taki ilk Otomobillere özgü cazibe merkezi olacak.

Tam olarak değil Star Wars: Galaxy’nin Edge’i – 29 Ağustos’ta Hollywood Studios’ta açılacak – ancak yeni cazibe, küçük olanları kendi ışın kılıcını inşa etmeden önce gelgit haline getirebilir. Lightning McQueen’in Yarış Akademisi, Hollywood Stüdyolarına gelen ve stüdyo benzeri turistik yerlerden Star Wars, Pixar ve Marvel gibi Disney özellikli etkinliklere geçişin bir parçası olan birçok yeni gözde mekandan ilki olacak.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here