Ana sayfa Dizi Haberleri Söz dizisi sezon finali tarihi ne zaman? Ne zaman final yapacak?

Söz dizisi sezon finali tarihi ne zaman? Ne zaman final yapacak?

12
0

Söz dizisi 3. sezon ile Star TV ekranlarında ilgi ile izleniyor. Pazartesi günleri en çok izlenen dizilerden biri olan 4. sezon sona erecek mi bitecek mi? soruları izleyicilerin araştırdığı merak ettiği sorular.

Acaba Söz dizisi final mi yapacak yoksa sezon finali mi yapacak?

Başrollerinde Deniz Baysal, Tolga Sarıtaş, Görkem Sevindik, Aytaç Şaşmaz ve Meriç Aral’ın bulunduğu söz dizisi başladığı ilk bölümden beri izleyenlerin dikkatini çekti.

Reytinglerde de Star TV’nin yüzünü güldürmeyi Başaran dizilerden biri oldu. Gelelim Söz dizisi ne zaman final yapacak? Söz dizisi ile ilgili birçok iddia ortaya atılmıştı, Söz dizisi final mi yoksa sezon finali mi yapacak? soruları geçen sezonlarda da soruldu.

Söz Dizisi hakkındaki bu söylentilerin cevabı geldi! Yapımcı şirketin ve Star TV’nin aralarında yeni sezon için anlaşmaya varmak üzere oldukları bilgisi geldi. Söz dizisi hayranları için bu müjdeli bir haber dizi yeni sezonunda da aksiyon dolu yeni bölümleriyle Pazartesi Akşamları izleyiciyle buluşacak.

Söz dizisi 3. sezon ne zaman final yapacak? Yeni sezon ne zaman başlayacak?

Askerlik konusu ile alakalı bir dizi olduğu için aksiyon bölümleri çok olan söz dizisinde birçok oyuncu ayrılığı oluyor. Yeni sezonunda da yeni oyuncular ile ekranda olacaktır. Her sene dizilerin okulların açılmasıyla birlikte yeni sezona başlamasıyla söz dizisinde yeni sezonda 16 Eylül tarihinde başlayacağını tahmin ediyoruz. Sezon finalinde ise söz dizisi 27 Mayıs 84. bölüm ile sezon finali yapacağını bilgisi geldi.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here