Star TV’den yeni sezona 4 dizi birden, ekrana ambargo koyacak diziler

Star TV, geçtiğimiz aylarda dizi sektörünü büyük ölçüde etkileyen bir anlaşmaya imza attı ve son yılların başarılı yapım şirketi OGM Pictures ile anlaştı. Anlaşmaya göre patronu Onur Güvenatam’ın olduğu şirket artık sadece Star TV için içerik üretecek. OGM’nin kanalda çekeceği ilk TV dizisi “Yalı Çapkını” bu hafta sonu sete çıktı. Çetin Tekindor, Afra Saracoğlu ve Mert Ramazan Demir, Nuran Evret Şit’in yazdığı Netflix dizisi “Zeytin Ağacı”nın yönetmenliğini yapan Burcu Alptekin tarafından yönetilecek.

Bir başka OGM dizisi de “Çöp Adam” adlı bir proje… Başrol için Uraz Kaygılaroğlu’nun imza attığı dizide Melek Gençoğlu ve Su Ersöz yazıyor. Projenin yöneticisi henüz belirlenemedi.

OGM’nin Star için çekeceği diğer dizi ise “Lavanta Konağı”… “Aşk-ı Memnu”, “Fatmagül’ün suçu ne?” ve “Kara Sevda”nın yönetmenliğini yaptığı dizi tarihinde unutulmaz eserlere imza atan Emmy ödüllü yönetmenlerimizden Hilal Saral yapacak. Dizide Birkan Sokullu’nun adı geçiyor.

OGM’nin son dizisi “Kral Kaybederse”… Gülseren Budayıcıoğlu’nun eserinden uyarlanan dizide Kıvanç Tatlıtuğ başrol oynayacak. Beren Saat, Tatlıtuğ’a partner olması için teklif gitti. Ancak bu arada ikili, yapım şirketinin aşk filmi için çekimlere gitti. Çekimler New York’ta devam edecek ve film tamamlandıktan sonra hazırlıklar yoğunlaşacak. Kral Kaybederse’nin yönetmenliğini Masum Apartmanlar’ın başarılı yönetmeni Çağrı Vila Lostuvalı üstleniyor. Masumlar Apartmanı yazı ekibi “Kral Kaybederse” dizisini yazacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.