Ana sayfa Televizyon Survivor 2019 birleşme partisinde sahne alacak ünlü isimler belli oldu!

Survivor 2019 birleşme partisinde sahne alacak ünlü isimler belli oldu!

6
0

Her yıl izleyici karşısına farklı yarışmacılar ile çıkan Survivor yarışmasında bilindiği üzere gönüllüler ve ünlüler olarak kadrolar oluşuyordu.

Ancak bu sene 2019 Survivor Türkiye Yunanistan olarak hayranlarının karşısına çıktı, ama izleyiciden daha önceki yıllarda aldığı olumlu tepkiyi alamadı ve Acun Ilıcalı Bu yapmış olduğu taktik ile bu yıl Sınıfta Kaldı gibi görünüyor.

Her zamankinden daha az izlenme oranlarına sahip olan yarışmada bakıldı böyle olmuyor Türkiye ve Yunanistan takımları birbirine karıştı.

TV8 kanalında yayınlandığı günlerde kıyasıya mücadelelerin yaşandığı Survivor 2019 Türkiye Yunanistan yarışmasında bugün birleşme partisi ekrana gelecek. Survivor 2019 birleşme partisine kimler gidiyor konuk olarak hangi ünlüler katılacak? Tümünü haberimizde aktarmaya devam ediyoruz.

Birleşme partisinde sahne alacak ünlü isimler

Survivor 2019 bu sene değişik bir format ile Türkiye ve Yunanistan takımlarını birbirine karıştırılmıştır ve birleşme partisine kadar takımlar bu şekilde ilerledi. Yine birleşme partisinde şarkı ve futbol yarışması olacak.

Aynı zamanda bu partide Türk Yunan yarışmacıları sürprizler bekliyor. Yunanlıların sunucusu Sakiz, bu birleşme partisi hakkında bu zamana kadar yapılmış en iyisinin olacağını söylüyor.

Çok da güzel şarkıların olacağını belirtiyor. Yunan Sunucunun bu açıklamalarını yapmasından sonra herkes Hangi ünlü isimlerin Survivor 2019 birleşme partisinde olacağını merak ediyor.

Acun Ilıcalı son konsey yapılan bölümünde birleşme partisi ile ilgili bazı açıklamalarda bulundu. işte Acun Ilıcalı’nın yaptığı açıklama; “Seda Sayan ve Murat Boz şu an adada. Çok güzel bir Birleşme Partisi bizi bekliyor” diye ifade etti.

Birleşme partisi için yapılan yarışmada, kadınlardan Büşra erkeklerde ise Yusuf oyunu kazandı. Bu başarılarından dolayı birleşme partisine gitmeyi Hedef aldılar.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here