Ana sayfa Televizyon Trabzonlu Fenomen Teyzeler, Pelin Çift ile İyi Fikir’de! Fanatik Teyzeler 3 ocak

Trabzonlu Fenomen Teyzeler, Pelin Çift ile İyi Fikir’de! Fanatik Teyzeler 3 ocak

9
0

TRT 1’de yayınlanan Pelin Çift ile İyi Fikir programı bugünkü konukları herkesin konuştuğu Trabzonlu fanatik teyzeler oldu.

O kadar fanatikler ki, kocalarını evde bırakıp Trabzonspor maçına gidiyorlar. Onlara Trabzon spor’un fanatik teyzeleri diyorlar. Özellikle içlerinden biri olan Fatma hanım yurt dışında bile maça gitmeye niyet etmiş.

Fatma teyzeye sorulduğunda nasıl başladı bu merak? Bu bende uzun zamandır var son on yıldır bu heves devam ediyor diyor. Daha önce yurt dışında yaşadığı için maçlara gidemediğini, söyleyen Fatma hanım, son 10 yıldır memleketinde kaldığını ve maçlara gittiğini, belirtiyor.

Trabzonlu Fenomen Teyzeler, Pelin Çift ile İyi Fikir'de
Trabzonlu Fenomen Teyzeler, Pelin Çift ile İyi Fikir’de

Fatma Alemdar, maçlara gitmeye başladım, bey evde ben kendim maça gidiyorum, dedi. Daha önce beylerinin maça gittiğini ama kendilerini götürmediklerini söyleyen fanatik teyzeler, Trabzon sporun bir kaç maçı hariç hiç bir maçını kaçırmamışlar. Bu kaçırdıkları maçları da sağlık sorunları nedeni ile olduğunu dile getiriyorlar.

Fanatik teyzeler maçtan sonra eve geldiklerinde maçı tekrar izlediklerini ve maç yorumlarını maç sonrası programları da devamlı izlediklerini belirtiyorlar. Aslı hanım ve Fatma hanım kardeş, Seher hanım ise ağabeylerinin eşi.

Kendileri çok renkli insanlar ve stüdyodan tüm sevdiklerine selam gönderdiler.

Pelin Çift ile İyi Fikir Hafta içi Her Gün Canlı Yayında 13.30’da TRT1’de…

Kaynak: Youtube

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here