Ana sayfa Dizi Haberleri TV8 Kızım dizisi ekranlara veda ediyor! Kızım dizisi ne zaman final yapacak?

TV8 Kızım dizisi ekranlara veda ediyor! Kızım dizisi ne zaman final yapacak?

5
0

Kızım dizisi başrollerinde Buğra Gülsoy, Beren Gökyıldız ve Leyla lydia Tuğutlu’nun oynadığı TV8 ekranlarının sevilen dizisi Kızım final yapacak ekranlara veda edecek.

Geçtiğimiz son hafta birçok diziden final Haberi geldi, buna kızım dizisi de eklendi. Cuma akşamları TV8 kanalında ekrana gelen, küçük bir kızın anne ve babasının arasında geçen Hayat öyküsünü anlatan dizide final nasıl olacak çok merak ediliyor.

Zaten TV8 kanalında iki dizi yayınlanıyordu, diğer dizi Jet sosyete dizisi içinde final haberi daha önceden gelmişti. Acaba bu iki dizinin finalinden sonra Tv8 de hangi diziler yayınlanacak veya TV8 kanalı artık dizi yayınlayacak mı soruları da gelmeye başladı. Kızım dizisi kaçıncı bölümde final yapacak? neden final yapıyor?

Kızım dizisi ne zaman final yapacak?

Kızım dizisi diğer tüm kanallarda olduğu gibi, dizilerin yaz sezonuna girişinde final yaptığı biliniyor. Aynı şekilde TV8 ekranlarında Kızım dizisi final yapacak.

TV8 de Kızım dizisi hayranları için bu hiç de iyi bir haber olmadı. Kızım dizisinin finalinden sonra Fatih Aksoy TV8 için yeni bir dizi hazırladığı haberi de gelmişti, bu yeni dizide Cansu Dere oynayacağı bildirilmişti.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here