Ana sayfa Film Haberleri Uzay Oyunları Filmi konusu oyuncuları TV’de ilk kez Kanal D’de

Uzay Oyunları Filmi konusu oyuncuları TV’de ilk kez Kanal D’de

5
0

Orjinal adı Ender’s Game olan fütüristik film Uzay Oyunları ABD yapımı 8 Kasım 2013 tarihinde sinemalarda gösterime girdi.

İlk bakışta oyuncu kadrosunda Harrison Ford, Asa Butterfield, Hailee Steinfeld gibi çok iyi isimlerin yer aldığını görüyoruz. Bilim Kurgu ve Aksiyon film sevenlere tavsiyemiz hemen ekran başına.

İşte Kanal D Twitter hesabından bu film hakkında şöyle bir paylaşım yaptı inceleyiniz:

Uzay Oyunları Filmi konusu ne anlatıyor?

Uzay Oyunları Filmi konusu
Uzay Oyunları Filmi konusu

2070 yılında geçen bir olay anlatılıyor, fütüristik bir film olduğunu söylemiştik. Dünya üzerine ‘alien’ saldırısı yapılıyor ve tüm insanlık hayat mücadelesine girer ve savaşmaya başlar. ‘Buggers’ isimli bu yaratıklar gezegeni ele geçirmeye çalışırlar ama insanlık bu uzaylılar ile yaptıkları mücadelede başarılı olmak için IF isimli süper bir ordu kurar. Ama özel yetenekleri olan bir çocukta bu hikayenin baş rolünde Andrew Ender Wiggin adındaki bu çocuk gelecekte çok iyi bir savaşçı olması için yetiştirilir.

Beyazperde.com sinema haberleri sitesinden aldığımız bilgilere göre; “Orson Scott Card’ın romanından beyaz perdeye uyarlanan filmin senaryo ve yönetmen koltuğunda 2005 yılında çektiği ‘Tsotsi’ filmiyle ‘Yabancı Dilde En İyi Film’ Oscar’ını kazanan Gavin Hood bulunuyor.”

Uzay Oyunları Filmi oyuncuları

Uzay Oyunları Filmi oyuncuları
Uzay Oyunları Filmi oyuncuları

Harrison Ford Rolü : Colonel Graff, Asa Butterfield Rolü : Ender Wiggin, Hailee Steinfeld Rolü : Petra Arkanian, Viola Davis Rolü : Major Gwen, Anderson Abigail Breslin Rolü : Valentine Wiggin, Ben Kingsley Rolü : Mazer Rackham, Aramis Knight Rolü : Bean, Moises Arias Rolü : Bonzo Madrid gibi oyuncular bulunuyor.

Kaynak: Twitter

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here