Ana sayfa Film Haberleri Valerian ve Bin Gezegen İmparatorluğu Filmi Konusu ve Oyuncuları Hangi Kanalda?

Valerian ve Bin Gezegen İmparatorluğu Filmi Konusu ve Oyuncuları Hangi Kanalda?

13
0

Bilim Kurgu filmi sevenler ekran başına, Star TV’de bu akşam Valerian ve Bin Gezegen İmparatorluğu Filmi saat 20:00 ekranda olacak.

Bu tür filmlere meraklı olanlar için mükemmel bir film. Her zaman ekranlarda bu tür kaliteli filmler Star TV ile gelmeye devam edecek. Yönetmen koltuğunda Luc Besson var. Oyuncu kadrosu dikkat çekici başrol oyuncuları Dane DeHaan, Cara Delevingne, Clive Owen gibi oyuncular bulunduruyor. Gelelim Valerian ve Bin Gezegen İmparatorluğu Filmi hikayesi ne anlatıyor bir bakalım.

Valerian ve Bin Gezegen İmparatorluğu Filmi konusu;

Valerian ve Bin Gezegen İmparatorluğu Filmi konusu
Valerian ve Bin Gezegen İmparatorluğu Filmi konusu

Valerian ve Laureline, insanların yerleşim yerlerine uygulanacak kuralları bildiren bir tim de görevli iki kişi. Olay 28. yüzyılda yaşanıyor. Filmin kahramanları Alpha’ya, savunma bakanı emri ile gönderilir. Alpha, şehri farklı kültür, deneyim ve türlerin yüzyıllardır bir araya geldiği bir yerdir. Ama Alpha merkezi gizemler ile dolu bir yerdir. Karanlık ne olduğu belli olmayan bir güç bu şehrin huzurunu tehdit ediyor. İşte filmin kahramanları Valerian ve Laureline, burada devreye giriyorlar ve bu güç devreye girdiğinde şehri kurtarmak için ciddi bir mücadeleye girecekler.

Valerian ve Bin Gezegen İmparatorluğu Filmi oyuncuları;

Valerian ve Bin Gezegen İmparatorluğu Filmi oyuncuları
Valerian ve Bin Gezegen İmparatorluğu Filmi oyuncuları

Dane DeHaan Rolü : Valerian, Cara Delevingne Rolü : Laureline, Clive Owen Rolü : Commander Arün Filitt, Rihanna Rolü : Bubble, Ethan Hawke Rolü : Jolly, Kris Wu Rolü : Sergeant Neza, Sam Spruell Rolü : General Okto Bar, Alain Chabat Rolü : Bob the pirate

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here