Ana sayfa Dizi Haberleri Vuslat Ne Zaman Sezon Finali Yapıyor?

Vuslat Ne Zaman Sezon Finali Yapıyor?

10
0

Vuslat Sezon Finali Tarihi Belli oldu

TRT 1’de ekrana gelen Vuslat dizisi sezon finali hakkında son dakika gelişmeleri yaşanıyor. Pazartesi Akşamları ekrana gelen Vuslat dizisi reytinglerde inişli çıkışlı bir grafik sergilese de, TRT 1 kanalı yeni sezonda da 2019-2020 sezonunda devam edeceğini açıklamıştı.

Vuslat gelecek sezonda ekranda olmayı garantileyen dizilerden bir tanesi. A23 Medya’nın yapımcılığında yönetmen koltuğunda Barış Yöş’ün bulunduğu dizinin senaryosunu ise Betül Yağsağan yazıyor.

Pazartesi günleri TRT 1’de ekrana gelen Vuslat dizisi sezon finali tarihi belli oldu. Dizinin TRT den gelecek sezon yayınlanacak mı sorularına cevap Geçtiğimiz günlerde geldi ve dizinin devam edeceği bildirilmişti.

İşte Final Tarihi

Tüm dizilerin sezon finaline gittiği bu zamanlarda Vuslat dizisinin final tarihi de açıklandı. Sezon finali tarihi dizinin 20. bölümü ile 27 Mayıs Pazartesi akşamı sezona ara vereceği bildirildi.

Vuslat dizisi 16 bölümde izleyenleri neler bekliyor
Vuslat dizisi 16 bölümde izleyenleri neler bekliyor

Vuslat dizisi 16 bölümde izleyenleri neler bekliyor? işte 16 bölüm özeti.

Tutuklanma kararını sükûnetle karşılayan Aziz, bu sırada hayatını kökten değiştirecek bir karar veriyor. Yine iddialı olayları ekrana taşıyacak olan Vuslat dizisi, yeni bölümüyle TRT1 ekranında fırtınalar estirmeye devam ediyor.

Aziz’in cezaevinde can güvenliği tehlike altına girerken, koğuşta da dışarıda öğrenemediği sırların kapısını aralamaya devam eder. Aziz’in tutuklanmasını izlemek zorunda kalan Tahsin, bir yandan ailesine gelen tehditlerle uğraşırken diğer yandan geçmişiyle yüzleşmeye devam eder.

Abisinin durumundan habersiz olan Kerem, kendi gerçekleriyle yüzleşmektedir. Feride’nin yaşayacağı büyük şok geçmiş anıları hatırlamasına sebep olur. Aziz’i kurtarabilmek uğruna, ne kadar uğraşırsa uğraşsın, kader karşında yenilgiye uğrayacak ve oda kendi imtihanıyla yüz yüze kalacaktır.

Yolcu, Satranc-ı Urefa’da, “Büyük Deniz” adımına ilerlerken, Aziz, kendi öfkesinin bedelini ödemek için cezasını çekmeye razı olmuş ve kaderini kabullenmiştir. Bu kabullenişin, kendisine nelere mal olacağını öğrenmesi çok uzun sürmeyecektir.

Özet Kaynak: TRT 1

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here