Ana sayfa Gündem Yalı Mahallesi Parkı’ndaki kedi evini yakan 1 şüpheli gözaltına alındı

Yalı Mahallesi Parkı’ndaki kedi evini yakan 1 şüpheli gözaltına alındı

6
0

Kedi evini yakan 1 şüpheli gözaltına alındı

Karşıyaka ilçesinde bir parkta yer alan, KEDİ EVİ içinde kedi olduğu halde yakılması olayı ile ilgili 1 şüpheli gözaltına alındı. Gözaltına alınan kişi ısınmak için ateş yaptıklarını ve o anda Ateşin kedi evine sıçradığını söylediği gelen bilgiler arasında.

Yalı Mahallesi parkında geçtiğimiz Pazar sabah saatlerinde yürüyüş yapanlar, her zaman parkta bulunan kedi evinin yakıldığını fark ettiler.

Kedi evinin içinde bir kedinin de yanarak öldüğünü gören mahalle sakinleri hemen durumu polise bildirdiler. Polis ekipleri parkın çevresinde bulunan güvenlik kameralarını inceleyerek ve görgü tanıklarının verdiği ifadeler ışığında şüphelenilen iki kişiyi yakalamak için çalışma başlattı.

Alınan görüntülerden şüphelilerin belirlenmesi ile ekipler acil harekete geçti, garson olarak çalışan M.A 25 gözaltına alındı. Diğer şüpheli B.B bir başka suç olayından dolayı tutuklandığı bildirildi .

Isınmak için sandalye yaktı

M.A emniyette verdiği ifadede o gece parkta alkol aldıklarını, arkadaşı ısınmak için sandalye yaktığı ve ateşinde kedi evine sıçradığını söylediği ifade ediliyor.

Kaynak: Haberler.com

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here