Ana sayfa Dizi Haberleri Yemin Cemre ile Reyhan’a ne oldu? Öldü mü?

Yemin Cemre ile Reyhan’a ne oldu? Öldü mü?

9
0
Yemin Cemre ile Reyhan'a ne oldu

Sevilen dizi Yemin 59. bölümünde izleyenleri şok eden gelişmeler yaşandı. Cemre ile Reyhan beraber bindikleri araba ile giderken kaza yaptıklarını Emir Öğrenir ve Cemre ağır yaralı olduğu bilgisi verilir. Reyhan öldü mü? Reyhan’a ne oldu? hayranları bu soruların cevabını arıyor.

Yemin dizisinin 59. bölümünde Cemre Reyhan arasındaki kıskançlık artık hayatlarını bile sıkıntıya sokacak boyuta ulaştı.

Cemre Emir’in kendisini hiç gibi görmesini artık kaldıramaz hale gelmiştir. Cavidan ile Reyhan artık iyi geçinmeye başlamış ve araları düzelmiştir. Artık evde Reyhana düşmanlık yapan kimse kalmamıştır. Emir artık Cemre arasında hiç bir bağ kalmamıştır. Buda Cemre’nin her şeyi göze almasını sağlamıştır.

Cemre arabasına Reyhanı alarak kızgın bir biçimde ilerler. Aradan bir süre geçer ve Emire bir telefon gelir bu telefonda Cemrenin ağır yaralı olduğu bilgisi verilir. Ama Cemre arabada yalnız değildir bunu bilen Melike bu bilgiyi Emire verir. Acaba Reyhan’a ne oldu?

Yemin Reyhan Öldü mü? Cemre Ölecek Mi? Özge Yağız Diziden Ayrıldı mı?

Bu yaşanan olaydan sonra Yemin dizisi tahminlerine göre Reyhan araban inmiş ve bu kazadan kurtulmuş olacağı düşünülüyor. Emire gelen telefonda Cemrenin arkadaşı sadece Cemre ile ilgili bilgi verdiği için eğer Reyhana bir şey olsaydı bunu da söylerdi.

Eğer Cemre ölür ve diziden ayrılırsa Reyhana kötülük yapacak kimse kalmayacağı için Cemre rolü senaryoda devam edecek ve Reyhan ile Emirin arasını bozmak için uğraşmaya devam edecek.

Emir, Reyhanın öldüğünü düşünür, çünkü baktığı kişinin yüzü tanınmayacak haldedir ve Emir bu kişiyi Reyhan zanneder. Reyhan bir süre sonra ortaya çıkacaktır. Reyhan ölmedi. Bakalım Reyhan nerede ilerleyen zamanda bu belli olacak.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here