Ana sayfa Film Haberleri Youtuber Enes Batur’un yeni sinema filmi “Gerçek Kahraman” İlk Tanıtım Geldi

Youtuber Enes Batur’un yeni sinema filmi “Gerçek Kahraman” İlk Tanıtım Geldi

7
0
Youtuber Enes Batur’un yeni sinema filmi “Gerçek Kahraman” İlk Tanıtım Geldi

Gerçek kahraman filmi aksiyon sahneleri kostümleri görsel efektleri ve komedi sahneleri ile fragmanda da görüldüğü gibi izleyenleri etkisi altına alacağa benziyor.

Eren Medya, TN Yapım veILS Vision gibi 3 yapım şirketinin ortak olarak yapımcılığını üstlendiği, yönetmenliğini Doğa Can Anafarta nın yaptığı, senaryosunu ise Murat Özsoy ve Büşra Karahan ın yazdı.

Başrollerinde Enes Batur, Ömer Başdoğan, Altan Erkekli ve Damla Arslan paylaştığı aksiyon komedi tarzındaki filmi “gerçek kahraman” 31 Mayıs’ta sinemada izleyenlerin karşısına çıkacak.

3 saat içinde bir buçuk milyon izlenme rekoru

“Gerçek kahraman” filminin resmi YouTube sayfasındaki fragmanı 3 saat içinde bir buçuk milyon kişinin izlemesi ile rekor bir sayıya ulaştı.

Bu beğeni sonrasında heyecan en üst seviyeye çıktı. “Gerçek kahraman” filminin konusunda ise; Enes Batur ve Ömer skandala dönüşen bir haksızlığa karşı verdikleri komedi ve aksiyon tarzında olacağı ilk fragmanda görülüyor.

Astronot olan Enes Batur uzaydan atlama sahnesi nefes kesti. Fragmanda da görüldüğü gibi Enes batur’un kılıktan kılığa girdiği performansları ise beğeni topladı. Büyük bir kitle tarafından merakla beklenen Enes batur’un adının Kirletmeye çalışıldığı ve bir haksızlığa karşı çocukları korumak için arkadaşları ile birlikte atıldığı bir Macerayı konu alan film.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here