Ana sayfa Televizyon Zahide Yetiş programı ne zaman bitecek final tarihi belli mi? 2019-2020

Zahide Yetiş programı ne zaman bitecek final tarihi belli mi? 2019-2020

16
0

Zahide Yetiş programı 2019-2020 sezon finalini ne zaman yapacak?

Acaba Zahide Yetiş programı yaz tatiline ne zaman girecek ve yeni sezonu ne zaman başlayacak sorularınıza yanıt vermek için bu haberimizi paylaştık.

Ekranlarda en sevilen kadın programı olarak görülen Zahide Yetiş hanımın sunduğu ve kendi ismini taşıyan Zahide yetiş’le programı özellikle bayan izleyiciler için sağlıktan güzelliğe diyetten çeyize her türlü bilgileri çok kolaylıkla alabildikleri bir program olarak Show TV’de devam ediyor.

Zahide Yetiş programı ne zaman bitecek final yapacak?

Ekrana veda edecek mi tarihi belli mi? işte Bu soruların hepsini detaylı bilgilerini vermek istiyoruz. Zahide Yetiş Show TV ekranlarında en çok izlenen program olarak görünüyor.

Cuma günleri de Mustafa Karataş Hoca ile birlikte Zahide Yetiş ve Mustafa karataş’la programı olarak ekrana gelmeye devam ediyor.

Zahide Yetiş’in programı ne zaman bitecek final tarihi belli mi?

Yaz tatilinden önce sezon finali yapacak gibi görünüyor. Zahide Yetiş genellikle Mayıs ayının sonuna doğru final yapıyor ama bu sene Ramazan ayı biraz daha erken başlayacağı için mayıs ayının ilk haftalarında biter.

Çünkü Oruç olarak program yapmanın zorlukları belli. Bu yüzden 2019 yılında Mayıs ayının ilk haftalarında Zahide Yetiş programı sezon finali yapmasını bekliyor.

2019-2020 Zahide yetiş’le programı kaldığı yerden yine devam edecek açılma zamanı genellikle okulların açılma Haftası ile aynı zamana denk geliyor.

Show TV’de Eylül ayının 2019’da yeni sezonda başlamıştı. 2020’de de eğer bir aksilik olmaz ise büyük ihtimalle Yine Eylül ayında ekranlara gelecek. Zahide Yetiş sezon finali ne zaman bitecek final mi sezon finali sorularınıza bu yazımızda bilgi vermeye çalıştık.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here