Ana sayfa Televizyon Zahide Yetiş’le 16 Mayıs 2019 perşembe canlı yayın izle Show TV

Zahide Yetiş’le 16 Mayıs 2019 perşembe canlı yayın izle Show TV

17
0
Zahide Yetiş'le 16 Mayıs 2019 perşembe canlı yayın

Zahide Yetiş’le programı hafta içi her gün Ramazan boyuncada devam ediyor. Mustafa Karataş ile birlikte sundukları programda özellikle konuklar ilgi ile izleniyor. Ramazan dolayısı ile Mustafa Karataş Oruç ile ilgili tüm soruları cevaplamaya devam ediyor.

Zahide Yetiş’le bugün; Varis ve Damar Cerrahisi Uzmanı Prof. Dr. Murat Aksoy kimler damar tıkanıklığı riski altında, damar sağlığı nasıl korunmalı sorularını yanıtlarken, Göz Hastalıkları Uzmanı Op. Dr. Sadi Sızmaz keratokonus hastalığı, no touch lazer hakkında bilgi veriyor. Prof. Dr. Mustafa Karataş ise Ramazan ayı ve oruçla ilgili merak edilenleri anlatıyor.


Zahide Yetiş ve Mustafa Karataş’la 114. Bölümünde; Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu cildi bozan besinler neler, beyin sağlığımız için tüketilmesi gereken besinler hangileri sorularını yanıtlarken, Ortopedi Uzmanı Op. Dr. Şahin Nami tırnak batması ile ilgili merak edilenleri paylaşıyor. Prof. Dr. Mustafa Karataş ise Ramazan ayı ve oruçla ilgili merak edilenleri anlatıyor.

Zahide Yetiş’le resmi youtube sayfası
Canlı izlemek için>>>
https://www.showtv.com.tr/canli-yayin

Zahide Yetiş’le 15 mayıs çarşamba konuları ve konukları kim?

Zahide Yetiş ve Mustafa Karataş 15 Mayıs 2019 Konukları Kim?

Show TV’nin Gündüz kuşağı programları içinde en beğenilenlerden biri olan, Zahide Yetiş’le programı 15 Mayıs Çarşamba günü yine Mustafa Karataş ile Ramazan boyunca devam ediyor.

Programda Kimler var?

Zahide Yetişle programı Detayları ile haberimizde neler var veriyoruz. Sağlıklı bir yaşam için Zahide Yetiş hayatı iyileştiren yepyeni modern sağlık konuları ve konukları ile ekranda olmaya devam ediyor.

Sağlık sorunları olan kişilere programda Zahide Yetiş yardım etmeye devam ediyor. Zahide yetiş’le 15 Mayıs Çarşamba günü bugün; konuklarından Dr. Murat Topoğlu depresyon ile ilgili bilgileri aktaracak.

Depresyonda Hangi yiyecekleri yemeli. Aç karnına yenmesi gereken veya yenmemesi gereken yiyecekler hangileri? Tüm Bu soruların cevaplarını yanıtlayacak.

Diğer konuğu yine doktor olan diş doktoru Tülay Akkol, biberon çürüğü ve diş eti tedavisi hakkında öğrenilmesi gereken tüm bilgileri uzman görüşleri ile izleyenlere aktaracak.

Yine Profesör Doktor Mustafa Karataş Ramazan ayı ve oruç ile alakalı merak edilenleri ve izleyenleri sorularına cevap vermeye devam edecek.

Zahide yetiş’le programı 15 Mayıs 2019 Çarşamba Show TV’de 15’te canlı olarak ekranda olacak.

13 Mayıs 2019 neler olmuştu?

https://www.youtube.com/watch?v=mbGSynrCl3U

Zahide Yetiş ve Mustafa Karataş’la 113. Bölümünde; Araştırmacı-Yazar Mehmet Ali Bulut elimizdeki çizgiler ne anlama geliyor, isim kader midir, yüz şekliniz ne anlama geliyor sorularını yanıtlarken, Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı Op. Dr. Murat Kezer eklem ve kalça protezi hakkında bilgi veriyor. Prof. Dr. Mustafa Karataş ise Ramazan ayı ve oruçla ilgili merak edilenleri anlattı.

Zahide Yetişle resmi youtube kanalı:
https://www.youtube.com/channel/UC_zJoguXzwwwwHyF55_ICtg/videos

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here